Workshopy
Baskytara


Nejlepšími současnými baskytaristy jsou podle mě Viktor Wooten a Richard Bona (jazz). Nicméně mými hlavními vzory jsou: John Paul Jones (Led Zeppelin) za velmi rychlé prsty a Paul McCartney (Beatles) za nedoceněnou práci v pozadí. Ale nejvíc ze všeho uznávám extrémě přesný a nekomplikovaný přístup jakým vládne například Adam Clayton (U2) a hlavně Cliff Williams (AC/DC).
Basa může být krásný sólový nástroj, ale především v kapele TVRDÍ MUZIKU.


lektor: Jonatán Vidlák

kapacita workshopu:1/3


Klavír pro začátečníky
a mírně pokročilé


Ahoj, já jsem Saša. Na klavír hraju už přes deset let a ráda bych vám předala něco málo z toho, co jsem se za tu dobu naučila. Na mém workshopu se společně podíváme na základy hry na klavír a ukážeme si pár srand, které dodají písničkám větší šmrnc. Budu se na vás těšit!


lektor:Saša Loudová


kapacita workshopu: 1/4


Grafika


Chceš se naučit, jak vytvořit cool plakát? Jak vytvořit pěkné logo nebo krásnou ikonu? Přijď na workshop grafiky a naučíme tě základy počítačové grafiky! Potřebuješ jen vlastní notebook a trochu trpělivosti!lektor: Alena Žižková


kapacita workshopu: 1/6Kytara


Čus! Chceš se naučit nějakej zajímavej akord, vyhrávku, pentatoniku nebo si kytaru jenom zkusit? Neni problém! U mě na workshopu si to můžeš vyzkoušet!


lektor: Matyáš Gröschl


kapacita workshopu: 0/6


Bicí

Když jsem se začínal učit na bicí, poslouchal jsem hlavně rockovou hudbu - díky tomu jsem se naučil přímočaré rovné rytmy, které nekompromisně drží zbytek kapely pohromadě. Časem jsem přes spoustu dalších žánrů utekl k jazzu a nalezl zalíbení v triolách pentolách, septolách, ve hraní na pět, sedm, třináct, synkopách, akcetování lehkých dob, přírazech apod. Takže ať jsi začátečník, nebo už na bicí hraješ a chceš se zdokonalit, věř, že je vždycky co zlepšovat a v čem se posouvat dál 😉

lektor: Janek Makarius

kapacita workshopu: 0/3